Skorzystaj z 17% zniżki na wszystkie kolekcje z kodem „SPRING”.

25 Jan 2023

Drugie życie dla Twojego wnętrza

Drugie życie dla Twojego wnętrza

Jak odnowić stare meble kuchenne?

Jeśli Twoje meble kuchenne, które wydają się nudne i nieatrakcyjne, zamiast wydawać pieniądze na całkowicie nowe, warto rozważyć ich odnowienie. Istnieją wiele kreatywnych sposobów, aby odświeżyć wygląd swoich starych mebli kuchennych i sprawić, że będą wyglądały jak nowe. Jednym z najprostszych sposobów jest wymiana frontów meblowych.

Wymiana frontów meblowych to jedna z najwygodniejszych i najbardziej efektywnych metod, aby odnowić stare meble kuchenne. Nowe fronty meblowe są łatwe do zamontowania i mogą całkowicie odmienić wygląd kuchni. Wystarczy wybrać odpowiedni styl, kolor i materiał, który będzie pasował do Twojego gustu i wystroju kuchni. Jeśli zmiana frontów nie zaspokoi Twoich potrzeb, postaw na zmianę blatu roboczego. Na rynku jest ich mnóstwo do wyboru, co więcej możesz zamówić go w Naszej spółce matce. W EMI znajdziesz kilkunastu producentów, którzy w swojej ofercie maja mnóstwo dekorów blatów roboczych. Sprawdź ofertę i postaw na cięcie płyt meblowych idealnie dopasowanych pod Twoje meble!

Stworzymy unikatowe fronty do wszystkich mebli!

Framre wykona dla Twojej kuchni unikatowe fronty, które możesz skroić na swoją miarę. Wybieraj spośród naturalnych fornirów czy też jednokolorowych wzorów. Jeśli Twoja kuchnia nie jest z popularnych marketów, lecz wykonana na nietypowe zamówienie- nie martw się. Zamówisz u Nas każdego rodzaju panele masujące czy blendy. Jeśli pojawi się problem z dobraniem prawidłowego frontu, skontaktuj się z Nami. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci stworzyć indywidualne wnętrze.

Twoja kuchnia może dostać drugie życie, za sprawą jednego miejsca. Jeśli nie jesteś pewny czy warto, odwiedź concept store Framre oraz EMI pod tym samym adresem i przekonaj się sam. Nasz zespół pomoże zarówno w decyzji jakie fronty do mebli wybrać lub na jakie blaty zwrócić uwagę! 

Zapraszamy również do spotkania online, tych klientów, którzy nie mają możliwości Nas odwiedzić.

powrót
Kontakt z doradcą Kontakt
z doradcą