Skorzystaj z 14% zniżki na wszystkie kolekcje z kodem „SUMMER”.

Jak zamawiać?

Całe zamówienie w 7 krokach - To proste!

1

Jeśli twoje meble są z IKEA- zaprojektuj swoje wnętrze w ich sklepie lub z pomocą IKEA plannera. Dzięki temu zaplanujesz zakup wszystkiego co potrzebne, oprócz frontów. W przypadku frontów do indywidualnego projektu od stolarza- zmierz dokładne wymiary jakie potrzebujesz.

2

Następnym krokiem jest kupienie wszystkich korpusów, osprzętu z Twojej listy zakupowej IKEA - bez frontów, pamiętaj. 

3

Kolejno wybierz wzór i kolor frontów FRAMRE,
jeśli nie jesteś pewien, zamów próbkę,
którą odliczysz od kwoty zamówienia.

4

Stwórz listę zakupową FRAMRE w naszym konfiguratorze- wprowadź każdy front po kolei. Jeśli jakieś się powtarzają- zdubluj, aby zminimalizować ryzyko pomyłki. Uważnie sprawdź każdą pozycję zamówienia, czy wszystko się zgadza.

5

W czasie realizacji zamówienia, jesteśmy z klientem w stałym kontakcie. O każdym etapie klient jest informowany. Kiedy fronty będą gotowe- bezpiecznie je zapakujemy i wyślemy do klienta kurierem lub transportem spedycyjnym. Twoja przesyłka jest ubezpieczona.

6

Sprawdź swoją przesyłkę, jeśli wszystko jest w porządku- czas na montaż! Fronty Framre montowane są w taki sam sposób jak fronty IKEA. Możesz zrobić to sam, wynająć ekipę lub zamówić montaż frontów w IKEA (trzeba zaznaczyć montaż frontów powierzonych). Jeśli nie są to fronty do korpusów IKEA, pierwszym krokiem będzie nawiercenie otworów pod zawiasy, a drugim ich kluczowy montaż- to proste, dasz radę.

7

Dobierz do swoich frontów idealne uchwyty i MAMY TO! 
Teraz pozostaje uchwycić twoje wyjątkowe wnętrze aparatem i przesłać do nas. Chcemy się nim pochwalić.

Kontakt z doradcą Kontakt
z doradcą