Skorzystaj z 17% zniżki na wszystkie kolekcje z kodem „SPRING”.

Czas realizacji i dostawa

Czas realizacji

Czas trwania produkcji elementów lakierowanych wynosi do 30 dni roboczych od daty złożenia i opłacenia zamówienia. W okresach przedświątecznych czas produkcji może ulec wydłużeniu, ze względu na ogromna ilość zamówień.  Staramy się, aby nasza produkcja była jak najszybsza- jeśli czas oczekiwania się skraca, dajemy znać. Możliwa jest wówczas wcześniejsza dostawa lub bezpłatne magazynowanie.

Gotowe produkty takie jak uchwyty, próbki kolorów i frontów są wysyłane w przeciągu 2-3 dni roboczych, jeśli są dostępne na magazynie. W przypadku gdy, mówimy o próbkach kolorów spoza kolekcji- czas realizacji to około tydzień. 

 

Koszty dostawy

Koszty dostawy są uwarunkowane wielkością zamówienia i adresem doręczenia przesyłki. Uchwyty, próbki kolorów i frontów to koszt opakowania i wysyłki od 17 zł.
Fronty meblowe i regały to koszt opakowania i wysyłki od 200 zł.

Nasze produkty dostarczamy na terenie całej UE za pomocą firm kurierskich lub dedykowanych transportów spedycyjnych, od poniedziałku do piątku za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Próbki i uchwyty można zamówić prosto do paczkomatu lub kurierem z dostawa pod drzwi. Fronty wysyłamy zapakowane na paletach lub transportem dedykowanym. W tym przypadku firma kurierska dostarcza zamówienie pod wskazany adres wysyłki, ale nie ma obowiązku wniesienia towaru do domu lub mieszkania, dlatego prosimy zadbać o odbiór przesyłki.

Każdą przesyłkę należy bezwzględnie sprawdzić, czy nie została uszkodzona w czasie transportu. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia, należy spisać odpowiedni protokół w obecności kuriera. Prosimy o niezwłocznie poinformowanie nas o zaistniałej sytuacji. Mamy nadzieje, ze takowa nie będzie miała miejsca. 
 

Kontakt z doradcą Kontakt
z doradcą