Skorzystaj z 17% zniżki na wszystkie kolekcje z kodem „SPRING”.

25 Jan 2023

Kuchnia marzeń. Jak sprawić by wyglądała jak na indywidualne zamówienie?

Kuchnia marzeń. Jak sprawić by wyglądała jak na indywidualne zamówienie?

Zadbaj o idealny wygląd swojej kuchni

Kuchnia to wyjątkowa część domu. Zaczynamy tutaj dzień wypijając pierwszy łyk kawy, a także kończymy jedząc wspólną, rodzinną kolację i rozmawiając przy kubku herbaty. To miejsce miłośników gotowania i miłośników pieczenia. Ważne jest więc, by była dla Nas idealna, funkcjonalna i dopracowana według życzenia.

Urządzając bądź remontując kuchnie musimy jednak zmierzyć się z czekającymi wydatkami, które niejednokrotnie przewyższają oczekiwania. I właśnie z tego powodu rezygnujemy z kuchni na wymiar, by zmieścić się w zaplanowanym budżecie i decydując się na standardowe wzory mebli daleko odbiegamy od ideału naszej kuchni. Jak więc wykonać ją tańszym kosztem nie wydając majątku?

Wybierz meble do kuchni ikea i dobierz indywidualne fronty meblowe!

Rozwiązaniem jest zabudowa mebli frontami dedykowanymi do systemów IKEA, które tworząc niepowtarzalny wygląd, są oryginalne i dopasowane na wymiar do Twojej kuchni. Meble pod zabudowę nie tylko wyglądają pięknie, umożliwiają także swobodne korzystanie z przestrzeni kuchennej podnosząc jej funkcjonalność. Dają możliwość zagospodarowania trudnych miejsc optymalizując jej przestrzeń poprzez rozwiązania takie jak narożne wysuwane kosze, czy sortowniki na odpady. Wspomniana zabudowa mebli bywa kosztowna, dlatego wychodzimy z propozycją połączenia systemów IKEA z frontami spełniającymi Twoje wymagania.

Nowe meble do kuchni Ikea - jak stworzyć je pod siebie?

Fronty do mebli ikea, skrojone na miarę, pasują do standardowych szafek z IKEA z popularnych serii m.in. METOD, które cenowo znacznie odbiegają od zamawianych mebli na wymiar, gdzie oryginalność definitywnie łączy się z kosmicznymi cenami. Choć IKEA jako ogromna sieć słynie z powtarzalności wzorów i klopsików serwowanych po przebytej niemałej trasie w meblowym sklepie to mamy pewność, że umeblowanie w jej stylu to naprawdę zaoszczędzona spora suma, którą można spokojnie wydać na oryginalne wzornictwo, nieszablonowe kolory i niestandardowy styl frontów.

Dedykowane fronty dają możliwość pełnej dowolności w zaprojektowaniu wyglądu kuchni. Wystarczy, że zaplanujesz swoją kuchnie z pomocą konsultanta lub z Ikea Kitchen Planner, który stanowi świetne narzędzie online do pomocy przy dopieszczeniu każdego elementu na projekcie. Zdecyduj się na wymarzoną kombinację, która zostanie z Tobą już na lata i zamów skrzynie oraz okucia wewnętrzne bez frontów. 

Następnie pora na dobranie frontów. Tutaj przekazując swoją wizję Naszemu konsultantowi staramy się wybrać idealny wzór oraz kolor. Wykonujemy wybrane fronty, cokoły, a także elementy maskujące dopasowane do standardowych rozwiązań IKEA. Oferowane fronty gładkie, frezowane oraz fornirowane można dopasować również kolorystycznie do swoich wymagań korzystając z palet kolorów zaproponowanych w kolekcjach- od naturalnych i pastelowych, przez intensywne i świeże po nastrojowe i eleganckie lub postawić na swój indywidualny wybór z palety NCS lub RAL.

Po ostatecznym wyborze zabudowy, pozostaje tylko kwestia sprzętu AGD i dodatków, które nadadzą świeżości i zaakcentują konkretny styl kuchni. Dobierz ulubione kwiaty na stół i wymarzona kuchnia jest już gotowa.

powrót
Kontakt z doradcą Kontakt
z doradcą